Responsive Joomla Templates by BlueHost Coupon

Komunikat dla Absolwentów

8 czerwca 2020 r. rozpoczynają się egzaminy maturalne. Sytuacja epidemiczna w kraju wymaga zastosowania szczególnych procedur, z którymi jesteście zobowiązani się zapoznać. 

Czytaj więcej: Komunikat dla Absolwentów

MATURZYŚCI!

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego wraz z Miesięcznikiem Edukacyjnym Perspektywy na stronie internetowej www.studia.gov.pl w okresie od 3 czerwca do września br. przeprowadzi kampanię informacyjną wspierającą rekrutację na studia w roku akademickim 2020/21.

Szczegóły w komunikacie.

Komunikat z dnia 27 maja 2020 r.

Informuję, że  w I Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Skłodowskiej-Curie w Złotowie zostały wprowadzone wewnętrzne procedury bezpieczeństwa.

Są one dostępne w zakładce Dokumenty szkolne.

 Aktualny harmonogram konsultacji z nauczycielami znajduje się tutaj.

 Katarzyna Cielas

dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Złotowie

Komunikat z dnia 22 maja 2020 r.

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18 maja 2020 r. w I Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Skłodowskiej-Curie w Złotowie będzie nadal, to jest od 25 maja 2020 r. do 7 czerwca 2020 r., prowadzone kształcenie na odległość.

Wszyscy uczniowie są zobowiązani do jego realizowania zgodnie z planem zajęć.

Od 1 czerwca 2020 r. będą w szkole odbywały się konsultacje z nauczycielami.

Harmonogram konsultacji oraz procedury ich prowadzenia zostaną opublikowane w idzienniku.

Rodziców i uczniów w proszę o sprawdzanie informacji wysyłanych za pomocą komunikatora idziennika.

Katarzyna Cielas

dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Złotowie

 

Lokalizacja naszej szkoły ...

Szkoła mieści się w centrum Złotowa, przy jednej z głównych ulic, prowadzących do dworca kolejowego i autobusowego. W sąsiedztwie Liceum znajdują się: pływalnia Laguna, korty tenisowe, lodowisko (w czasie zimy) i sala Z.C.A.S., na której swoje spektakle wystawia szkolny teatr Matysarek. Złotów jest siedzibą gminy oraz miastem powiatowym, położonym w środkowej części Krajny, nad rzeką Głomią, na północnym krańcu województwa wielkopolskiego. 

O nas ...

Szkoła ma wieloletnie doświadczenie w kształceniu młodzieży. Nasi absolwenci studiują na znanych uczelniach w kraju i za granicą. Na podstawie wyników badań ankietowych, przeprowadzonych wśród młodzieży i rodziców naszych uczniów, zdecydowana większość uważa, że szkoła jest bezpieczna, a uczniowie są  zadowoleni z podjęcia nauki w naszym Liceum. Misja, wizja i priorytety pracy szkoły. Prezentacja