Responsive Joomla Templates by BlueHost Coupon

Pożegnanie maturzystów 2019

  
30 kwietnia uroczyście pożegnaliśmy tegorocznych maturzystów. Był to szczególny dzień dla uczniów, którzy zakończyli kolejny etap swojego życia – ukończyli szkołę średnią. Po oficjalnym rozpoczęciu uroczystości nastąpiło wręczenie świadectw, nagród książkowych i wyróżnień dla najlepszych uczniów, wykazujących się szczególnymi osiągnięciami w nauce, sporcie, teatrze oraz zaangażowanych w wolontariat. Po części oficjalnej odbyła się gala wręczenia szczególnych nagród -"Maryśki 2019". Statuetki odebrali: Anna Olczak w kategorii „dusza towarzystwa”, Zofia Jarosz w kategorii „wszystkozałatwiacz”, Jakub Frieske - „mistrz ciętej riposty”, Ada Wasińska - „największy talent”, Szymon Skonieczny - "pomocna dłoń" oraz Maciej Grzegorek - „champion sportu”. Z pewnością był to dzień pełen wrażeń i wspomnień. Mamy nadzieję, że zapadnie na długo w pamięci tegorocznych absolwentów. Rocznik 2019 przeszedł do historii. Zdjęcia z uroczystości w naszej galerii.
Wiktoria Brzezińska kl. IIb
Fot. Maja Klóska kl.Ia 

Konkurs fotograficzny

Wiosenna LOkomotywa

 ZAPRASZAMY DO LEKTURY

Informacja

Informujemy zaproszonych Gości, że uroczystość wręczenia świadectw ukończenia szkoły, odbędzie się we wtorek 30 kwietnia 2019 r. o godzinie 11.00 w sali gimnastycznej I Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Złotowie.

Lokalizacja naszej szkoły ...

Szkoła mieści się w centrum Złotowa, przy jednej z głównych ulic, prowadzących do dworca kolejowego i autobusowego. W sąsiedztwie Liceum znajdują się: pływalnia Laguna, korty tenisowe, lodowisko (w czasie zimy) i sala Z.C.A.S., na której swoje spektakle wystawia szkolny teatr Matysarek. Złotów jest siedzibą gminy oraz miastem powiatowym, położonym w środkowej części Krajny, nad rzeką Głomią, na północnym krańcu województwa wielkopolskiego. 

O nas ...

Szkoła ma wieloletnie doświadczenie w kształceniu młodzieży. Nasi absolwenci studiują na znanych uczelniach w kraju i za granicą. Na podstawie wyników badań ankietowych, przeprowadzonych wśród młodzieży i rodziców naszych uczniów, zdecydowana większość uważa, że szkoła jest bezpieczna, a uczniowie są  zadowoleni z podjęcia nauki w naszym Liceum. Misja, wizja i priorytety pracy szkoły. Prezentacja