Responsive Joomla Templates by BlueHost Coupon

Zawody pływackie

 
W czwartek 16 listopada 2017 roku reprezentacja I Liceum Ogólnokształcącego w Złotowie udała się na wojewódzkie zawody pływackie do Poznania. Mimo tego, że organizatorzy nie pokusili się, by udostępnić szatnie zawodnikom, nasi uczniowie zaprezentowali się znakomicie w startach indywidualnych, godnie reprezentując naszą szkołę. Zmęczeni i głodni udaliśmy się na obiad do Galerii „Malta”, by z uśmiechem na twarzach wrócić do Złotowa. Skład Drużyny: Wójcik Hanna - IIIc, Sobiechowaska Zuzanna - IIIc, Szczęśniak Joanna – IIc, Dziwińska Klaudia – IIc, Dziwińska Dominika – IIc, Kucharz Maria – IIa, Stańczak Aleksandra – Ic, Wójtowicz Anna – Ia, Wiśniewski Adam – IIIa, Sztykowski Jacek – IIIa, Chwedczyk Bartosz – IIIa, Józefowski Juliusz – Id, Wiśniewski Miłosz – Ia, Pająk Mikołaj – Ia, Jaroch Bartłomiej – Ia.

tekst  Hanna Wójcik
fot. Filip Paprocki

Lokalizacja naszej szkoły ...

Szkoła mieści się w centrum Złotowa, przy jednej z głównych ulic, prowadzących do dworca kolejowego i autobusowego. W sąsiedztwie Liceum znajdują się: pływalnia Laguna, korty tenisowe, lodowisko (w czasie zimy) i sala Z.C.A.S., na której swoje spektakle wystawia szkolny teatr Matysarek. Złotów jest siedzibą gminy oraz miastem powiatowym, położonym w środkowej części Krajny, nad rzeką Głomią, na północnym krańcu województwa wielkopolskiego. 

O nas ...

Szkoła ma wieloletnie doświadczenie w kształceniu młodzieży. Nasi absolwenci studiują na znanych uczelniach w kraju i za granicą. Na podstawie wyników badań ankietowych, przeprowadzonych wśród młodzieży i rodziców naszych uczniów, zdecydowana większość uważa, że szkoła jest bezpieczna, a uczniowie są  zadowoleni z podjęcia nauki w naszym Liceum. Misja, wizja i priorytety pracy szkoły. Prezentacja

Brązowa Szkoła 2018

  
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE w Złotowie jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2018".

Czytaj więcej ...