Responsive Joomla Templates by BlueHost Coupon

Sukcesy naszych uczniów w Olimpiadzie Ekologicznej

     
24 listopada w Młodzieżowym Domu Kultury w Pile odbyła się gala finałowa X Olimpiady Ekologiczej Subregionu Północnej Wielkopolski. Uczniowie naszego liceum znaleźli się w gronie finalistów zarówno na etapie powiatowym, jak i ponadpowiatowym. Gratulujemy Maciejowi Bieluszko, Joannie Szczęśniak zdobycia wyróżnień w finale olimpiady oraz Stanisławowi Grabowskiemu zajęcia II miejsca w subregionie. Na etapie powiatowym wśród finalistów znaleźli się również Natalia Kozak, Estera Szwedziak oraz Izabela Wróblewska. Kolejny raz możemy być dumni z naszych ekologów.

Tekst i zdjecia Emilia Kozłowska

Lokalizacja naszej szkoły ...

Szkoła mieści się w centrum Złotowa, przy jednej z głównych ulic, prowadzących do dworca kolejowego i autobusowego. W sąsiedztwie Liceum znajdują się: pływalnia Laguna, korty tenisowe, lodowisko (w czasie zimy) i sala Z.C.A.S., na której swoje spektakle wystawia szkolny teatr Matysarek. Złotów jest siedzibą gminy oraz miastem powiatowym, położonym w środkowej części Krajny, nad rzeką Głomią, na północnym krańcu województwa wielkopolskiego. 

O nas ...

Szkoła ma wieloletnie doświadczenie w kształceniu młodzieży. Nasi absolwenci studiują na znanych uczelniach w kraju i za granicą. Na podstawie wyników badań ankietowych, przeprowadzonych wśród młodzieży i rodziców naszych uczniów, zdecydowana większość uważa, że szkoła jest bezpieczna, a uczniowie są  zadowoleni z podjęcia nauki w naszym Liceum. Misja, wizja i priorytety pracy szkoły. Prezentacja

Brązowa Szkoła 2018

  
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE w Złotowie jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2018".

Czytaj więcej ...