Responsive Joomla Templates by BlueHost Coupon

Curie – Twoje Drzwi Do Sukcesu

Dnia 14 kwietnia w naszym liceum odbył się Dzień Otwartych Drzwi. Rozpoczął się koncertem w wykonaniu absolwentów i ucznia naszego liceum, muzyka stworzyła przyjazną atmosferę.  Po przemówieniu pani dyrektor, Katarzyny Cielas i występie naszych szkolnych „cheerliderek”, nasi wykwalifikowani przewodnicy udali się z odwiedzającymi do klas, aby poznać ofertę i szkołę. Kandydaci podczas oprowadzania nie tylko oglądali zdjęcia z życia szkoły, ale również brali udział w warsztatach z fizyki, biologii czy chemii. Poznali też historię szkoły „na wesoło” biorąc udział w „quzie”. W każdej z klas było coś ciekawego do obejrzenia i można było porozmawiać z nauczycielami i uczniami naszej szkoły. Zwiedzający mogli się przekonać, że szkoła prężnie działa w różnych dziedzinach, np: Samorząd Uczniowski, gazetka szkolna,  wolontariaty, ciekawe wycieczki zagraniczne, dyskoteki, wymiany międzynarodowe i wiele innych.  Po  zwiedzeniu szkoły, kandydatom zaproponowano słodki poczęstunek w specjalnie przygotowanej kawiarence. Był to czas na rozmowy o wrażeniach i konkretyzowanie decyzji.  Relacje fotograficzne Nikoli Kawy,Daniela Łososia i Wiesławy Polanin

tekst:  Samorząd Uczniowski;
fot.: Nikola Kawa, Daniel Łosoś, Wiesława Polanin

Lokalizacja naszej szkoły ...

Szkoła mieści się w centrum Złotowa, przy jednej z głównych ulic, prowadzących do dworca kolejowego i autobusowego. W sąsiedztwie Liceum znajdują się: pływalnia Laguna, korty tenisowe, lodowisko (w czasie zimy) i sala Z.C.A.S., na której swoje spektakle wystawia szkolny teatr Matysarek. Złotów jest siedzibą gminy oraz miastem powiatowym, położonym w środkowej części Krajny, nad rzeką Głomią, na północnym krańcu województwa wielkopolskiego. 

O nas ...

Szkoła ma wieloletnie doświadczenie w kształceniu młodzieży. Nasi absolwenci studiują na znanych uczelniach w kraju i za granicą. Na podstawie wyników badań ankietowych, przeprowadzonych wśród młodzieży i rodziców naszych uczniów, zdecydowana większość uważa, że szkoła jest bezpieczna, a uczniowie są  zadowoleni z podjęcia nauki w naszym Liceum. Misja, wizja i priorytety pracy szkoły. Prezentacja