Responsive Joomla Templates by BlueHost Coupon

Lekcja przyrody w terenie

11.09.2018 r. na lekcji przyrody klasa IIb pod opieką pani profesor Wiesławy Polanin udała się nad Jezioro Miejskie  w celu zebrania materiałów badawczych. Swoje zbiory wykorzystaliśmy do celów naukowych. Mieliśmy okazję sprawdzić, jak wyglądają pod mikroskopem m.in. liście lilii wodnej czy trzciny. Badaliśmy również odczyn wody. Nasze efekty pracy przedstawiliśmy na lekcji dzięki czemu mogliśmy się dowiedzieć także, co zebrali inni. Dziękujemy za interesujące zajęcia i czekamy na więcej. 

tekst: Wiktoria Brzezińska
fot.: Małgorzata Nowak

 

Lokalizacja naszej szkoły ...

Szkoła mieści się w centrum Złotowa, przy jednej z głównych ulic, prowadzących do dworca kolejowego i autobusowego. W sąsiedztwie Liceum znajdują się: pływalnia Laguna, korty tenisowe, lodowisko (w czasie zimy) i sala Z.C.A.S., na której swoje spektakle wystawia szkolny teatr Matysarek. Złotów jest siedzibą gminy oraz miastem powiatowym, położonym w środkowej części Krajny, nad rzeką Głomią, na północnym krańcu województwa wielkopolskiego. 

O nas ...

Szkoła ma wieloletnie doświadczenie w kształceniu młodzieży. Nasi absolwenci studiują na znanych uczelniach w kraju i za granicą. Na podstawie wyników badań ankietowych, przeprowadzonych wśród młodzieży i rodziców naszych uczniów, zdecydowana większość uważa, że szkoła jest bezpieczna, a uczniowie są  zadowoleni z podjęcia nauki w naszym Liceum. Misja, wizja i priorytety pracy szkoły. Prezentacja