Responsive Joomla Templates by BlueHost Coupon

Komunikat Dyrektora nr 5/18_19

Grono pedagogiczne I Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Złotowie serdecznie zaprasza rodziców lub opiekunów uczniów na spotkania, które odbędą się  w czwartek, 31 stycznia 2019 roku zgodnie z poniższym harmonogramem:
16:30 – spotkanie rodziców uczniów klas pierwszych i drugich w salach lekcyjnych:
(I a – sala nr 7, I b – sala nr 6, I c – sala nr 12,);
(II a – sala nr 11, II b – sala nr 21, II c – sala nr 23, II d- sala nr 13);
17:30 – spotkanie rodziców uczniów klas trzecich w salach lekcyjnych:
(III a – sala nr 30, III b – sala nr 15, III c – sala nr 29,);
W czasie spotkań będzie można dokonać wpłaty na fundusz rady rodziców (składka roczna – 50 zł). 

Lokalizacja naszej szkoły ...

Szkoła mieści się w centrum Złotowa, przy jednej z głównych ulic, prowadzących do dworca kolejowego i autobusowego. W sąsiedztwie Liceum znajdują się: pływalnia Laguna, korty tenisowe, lodowisko (w czasie zimy) i sala Z.C.A.S., na której swoje spektakle wystawia szkolny teatr Matysarek. Złotów jest siedzibą gminy oraz miastem powiatowym, położonym w środkowej części Krajny, nad rzeką Głomią, na północnym krańcu województwa wielkopolskiego. 

O nas ...

Szkoła ma wieloletnie doświadczenie w kształceniu młodzieży. Nasi absolwenci studiują na znanych uczelniach w kraju i za granicą. Na podstawie wyników badań ankietowych, przeprowadzonych wśród młodzieży i rodziców naszych uczniów, zdecydowana większość uważa, że szkoła jest bezpieczna, a uczniowie są  zadowoleni z podjęcia nauki w naszym Liceum. Misja, wizja i priorytety pracy szkoły. Prezentacja