Responsive Joomla Templates by BlueHost Coupon

Komunikat dyrektora 6/18_19

W związku z zawieszeniem akcji strajkowej nauczycieli i pracowników placówek oświatowych od 27 kwietnia 2019 roku, dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Złotowie informuje, że od poniedziałku 29.04.2019 r. zostają wznowione zajęcia lekcyjne zgodnie z planem, opublikowanym na stronie www szkoły.

Lokalizacja naszej szkoły ...

Szkoła mieści się w centrum Złotowa, przy jednej z głównych ulic, prowadzących do dworca kolejowego i autobusowego. W sąsiedztwie Liceum znajdują się: pływalnia Laguna, korty tenisowe, lodowisko (w czasie zimy) i sala Z.C.A.S., na której swoje spektakle wystawia szkolny teatr Matysarek. Złotów jest siedzibą gminy oraz miastem powiatowym, położonym w środkowej części Krajny, nad rzeką Głomią, na północnym krańcu województwa wielkopolskiego. 

O nas ...

Szkoła ma wieloletnie doświadczenie w kształceniu młodzieży. Nasi absolwenci studiują na znanych uczelniach w kraju i za granicą. Na podstawie wyników badań ankietowych, przeprowadzonych wśród młodzieży i rodziców naszych uczniów, zdecydowana większość uważa, że szkoła jest bezpieczna, a uczniowie są  zadowoleni z podjęcia nauki w naszym Liceum. Misja, wizja i priorytety pracy szkoły. Prezentacja