Responsive Joomla Templates by BlueHost Coupon

Pożegnanie maturzystów 2019

  
30 kwietnia uroczyście pożegnaliśmy tegorocznych maturzystów. Był to szczególny dzień dla uczniów, którzy zakończyli kolejny etap swojego życia – ukończyli szkołę średnią. Po oficjalnym rozpoczęciu uroczystości nastąpiło wręczenie świadectw, nagród książkowych i wyróżnień dla najlepszych uczniów, wykazujących się szczególnymi osiągnięciami w nauce, sporcie, teatrze oraz zaangażowanych w wolontariat. Po części oficjalnej odbyła się gala wręczenia szczególnych nagród -"Maryśki 2019". Statuetki odebrali: Anna Olczak w kategorii „dusza towarzystwa”, Zofia Jarosz w kategorii „wszystkozałatwiacz”, Jakub Frieske - „mistrz ciętej riposty”, Ada Wasińska - „największy talent”, Szymon Skonieczny - "pomocna dłoń" oraz Maciej Grzegorek - „champion sportu”. Z pewnością był to dzień pełen wrażeń i wspomnień. Mamy nadzieję, że zapadnie na długo w pamięci tegorocznych absolwentów. Rocznik 2019 przeszedł do historii. Zdjęcia z uroczystości w naszej galerii.
Wiktoria Brzezińska kl. IIb
Fot. Maja Klóska kl.Ia 

Lokalizacja naszej szkoły ...

Szkoła mieści się w centrum Złotowa, przy jednej z głównych ulic, prowadzących do dworca kolejowego i autobusowego. W sąsiedztwie Liceum znajdują się: pływalnia Laguna, korty tenisowe, lodowisko (w czasie zimy) i sala Z.C.A.S., na której swoje spektakle wystawia szkolny teatr Matysarek. Złotów jest siedzibą gminy oraz miastem powiatowym, położonym w środkowej części Krajny, nad rzeką Głomią, na północnym krańcu województwa wielkopolskiego. 

O nas ...

Szkoła ma wieloletnie doświadczenie w kształceniu młodzieży. Nasi absolwenci studiują na znanych uczelniach w kraju i za granicą. Na podstawie wyników badań ankietowych, przeprowadzonych wśród młodzieży i rodziców naszych uczniów, zdecydowana większość uważa, że szkoła jest bezpieczna, a uczniowie są  zadowoleni z podjęcia nauki w naszym Liceum. Misja, wizja i priorytety pracy szkoły. Prezentacja