Responsive Joomla Templates by BlueHost Coupon

Pika ręczna

Piłkarzom ręcznym nie udało wygrać kolejnego turnieju powiatowego. W ubiegłym roku, oraz dwa lata temu święcili triumfy. Tym razem musieli uznać wyższość drużyn z innych szkół. Trzecie miejsce na pięć drużyn nie było naszym celem, ale wstydu chłopcy swoją postawą nie przynieśli.

Zespół tworzyli:

 • Meller Radosław
 • Suchorski  Marcin
 • Skrentny  Amadeusz
 • Massel  Michał
 • Kurczych Filip
 • Konnek Adrian
 • Wnuk Dawid
 • Zych Przemek
 • Wesołowski Rafał
 • Konitzer Mateusz
 • Staniec  Piotr
 • Stańczyk Dawid
 • Dypold Jakub

Opiekun: Wojciech Jarka

Lokalizacja naszej szkoły ...

Szkoła mieści się w centrum Złotowa, przy jednej z głównych ulic, prowadzących do dworca kolejowego i autobusowego. W sąsiedztwie Liceum znajdują się: pływalnia Laguna, korty tenisowe, lodowisko (w czasie zimy) i sala Z.C.A.S., na której swoje spektakle wystawia szkolny teatr Matysarek. Złotów jest siedzibą gminy oraz miastem powiatowym, położonym w środkowej części Krajny, nad rzeką Głomią, na północnym krańcu województwa wielkopolskiego. 

O nas ...

Szkoła ma wieloletnie doświadczenie w kształceniu młodzieży. Nasi absolwenci studiują na znanych uczelniach w kraju i za granicą. Na podstawie wyników badań ankietowych, przeprowadzonych wśród młodzieży i rodziców naszych uczniów, zdecydowana większość uważa, że szkoła jest bezpieczna, a uczniowie są  zadowoleni z podjęcia nauki w naszym Liceum. Misja, wizja i priorytety pracy szkoły. Prezentacja