Responsive Joomla Templates by BlueHost Coupon

Koszykówka

Koszykarki I LO w Złotowie rywalizację na poziomie powiatu zakończyły na drugim miejscu. Zagrały ambitnie, dając z siebie wszystko, zachowując przy tym dobry humor. Czeka ich teraz wyjazd do piły na dalsze zmagania.

Drużyna grała w składzie:

  1. Brożek Joanna
  2. Wróbel Martyna
  3. Haraf Ewa
  4. Lach Ida
  5. Hildebrandt Dominika
  6. Gała Jowita
  7. Buczek Karina
  8. Olszewska Daria
  9. Banach Patrycja

Opiekun: Wojciech Jarka

Lokalizacja naszej szkoły ...

Szkoła mieści się w centrum Złotowa, przy jednej z głównych ulic, prowadzących do dworca kolejowego i autobusowego. W sąsiedztwie Liceum znajdują się: pływalnia Laguna, korty tenisowe, lodowisko (w czasie zimy) i sala Z.C.A.S., na której swoje spektakle wystawia szkolny teatr Matysarek. Złotów jest siedzibą gminy oraz miastem powiatowym, położonym w środkowej części Krajny, nad rzeką Głomią, na północnym krańcu województwa wielkopolskiego. 

O nas ...

Szkoła ma wieloletnie doświadczenie w kształceniu młodzieży. Nasi absolwenci studiują na znanych uczelniach w kraju i za granicą. Na podstawie wyników badań ankietowych, przeprowadzonych wśród młodzieży i rodziców naszych uczniów, zdecydowana większość uważa, że szkoła jest bezpieczna, a uczniowie są  zadowoleni z podjęcia nauki w naszym Liceum. Misja, wizja i priorytety pracy szkoły. Prezentacja