Responsive Joomla Templates by BlueHost Coupon

Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych

Na stadionie lekkoatletycznym w Złotowie odbyły się rejonowe mistrzostwa szkół ponadgimnazjalnych w lekkiej atletyce. Godnie nasza szkołę reprezentowała Karina Buczek, która w biegu na 400 metrów z czasem 1.05 wywalczyła drugą lokatę.

Poniżej pozostałe wyniki naszych lekkoatletów.

  • Głyżewski Radosław – 1500 m IX miejsce na 19 zaw.
  • Skrętny Amadeusz  – 800 m VI  miejsce na 16 zaw.
  • Smolicz Kamil -  1500 m VI miejsce na 19 zaw.
  • Wasilewski Damian  – 100m, 14,20 odpadł w elim.
  • Kokowska Joanna  – skok wzwyż 1,20 m odpadła w elim.
  • Szatkowski Maciej– pchnięcie kulą 11,97m, VII miejsce na 24 zaw.
  • Górecki Andrzej  – pchnięcie kulą 9,23 m odpadł w elim.
  • Brandt Natalia – skok w dal  3,77 m, VII miejsce na 17 zaw.

Opiekun: Wojciech Jarka

Lokalizacja naszej szkoły ...

Szkoła mieści się w centrum Złotowa, przy jednej z głównych ulic, prowadzących do dworca kolejowego i autobusowego. W sąsiedztwie Liceum znajdują się: pływalnia Laguna, korty tenisowe, lodowisko (w czasie zimy) i sala Z.C.A.S., na której swoje spektakle wystawia szkolny teatr Matysarek. Złotów jest siedzibą gminy oraz miastem powiatowym, położonym w środkowej części Krajny, nad rzeką Głomią, na północnym krańcu województwa wielkopolskiego. 

O nas ...

Szkoła ma wieloletnie doświadczenie w kształceniu młodzieży. Nasi absolwenci studiują na znanych uczelniach w kraju i za granicą. Na podstawie wyników badań ankietowych, przeprowadzonych wśród młodzieży i rodziców naszych uczniów, zdecydowana większość uważa, że szkoła jest bezpieczna, a uczniowie są  zadowoleni z podjęcia nauki w naszym Liceum. Misja, wizja i priorytety pracy szkoły. Prezentacja