Responsive Joomla Templates by BlueHost Coupon

Curie – Twoje Drzwi Do Sukcesu

Dnia 14 kwietnia w naszym liceum odbył się Dzień Otwartych Drzwi. Rozpoczął się koncertem w wykonaniu absolwentów i ucznia naszego liceum, muzyka stworzyła przyjazną atmosferę.  Po przemówieniu pani dyrektor, Katarzyny Cielas i występie naszych szkolnych „cheerliderek”, nasi wykwalifikowani przewodnicy udali się z odwiedzającymi do klas, aby poznać ofertę i szkołę. Kandydaci podczas oprowadzania nie tylko oglądali zdjęcia z życia szkoły, ale również brali udział w warsztatach z fizyki, biologii czy chemii. Poznali też historię szkoły „na wesoło” biorąc udział w „quzie”. W każdej z klas było coś ciekawego do obejrzenia i można było porozmawiać z nauczycielami i uczniami naszej szkoły. Zwiedzający mogli się przekonać, że szkoła prężnie działa w różnych dziedzinach, np: Samorząd Uczniowski, gazetka szkolna,  wolontariaty, ciekawe wycieczki zagraniczne, dyskoteki, wymiany międzynarodowe i wiele innych.  Po  zwiedzeniu szkoły, kandydatom zaproponowano słodki poczęstunek w specjalnie przygotowanej kawiarence. Był to czas na rozmowy o wrażeniach i konkretyzowanie decyzji.  Relacje fotograficzne Nikoli Kawy,Daniela Łososia i Wiesławy Polanin

tekst:  Samorząd Uczniowski;
fot.: Nikola Kawa, Daniel Łosoś, Wiesława Polanin