Responsive Joomla Templates by BlueHost Coupon

XII Powiatowy Konkurs Historyczny

Zapraszamy wszystkich naszych uczniów do udziału w XII POWIATOWYM KONKURSIE HISTORYCZNYM SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH POWIATU ZŁOTOWSKIEGO. Tematyka konkursu obejmuje zagadnienia związanez z II RP (11 XII 1918 - 31 VIII 1939). Etap szkolny, w wyniku którego wyłoniona zostanie 5. osobowa reprezentacja szkoły, odbędzie się 28 lutego 2017 r. Zapisy i dodatkowe informacje u nauczycieli historii.

Lokalizacja naszej szkoły ...

Szkoła mieści się w centrum Złotowa, przy jednej z głównych ulic, prowadzących do dworca kolejowego i autobusowego. W sąsiedztwie Liceum znajdują się: pływalnia Laguna, korty tenisowe, lodowisko (w czasie zimy) i sala Z.C.A.S., na której swoje spektakle wystawia szkolny teatr Matysarek. Złotów jest siedzibą gminy oraz miastem powiatowym, położonym w środkowej części Krajny, nad rzeką Głomią, na północnym krańcu województwa wielkopolskiego. 

O nas ...

Szkoła ma wieloletnie doświadczenie w kształceniu młodzieży. Nasi absolwenci studiują na znanych uczelniach w kraju i za granicą. Na podstawie wyników badań ankietowych, przeprowadzonych wśród młodzieży i rodziców naszych uczniów, zdecydowana większość uważa, że szkoła jest bezpieczna, a uczniowie są  zadowoleni z podjęcia nauki w naszym Liceum. Misja, wizja i priorytety pracy szkoły. Prezentacja