Responsive Joomla Templates by BlueHost Coupon

Skontaktuj się z nami

Jeżeli chcesz więcej informacji uzupełnij ten formularz. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe. Korzystając z formularza nie zapomnij przepisać kodu z obrazka.
Proszę uzupełnij wszystkie wymagane pola
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Złotowie, ul. Bohaterów Westerplatte 9, 77-400 Złotów, danych osobowych dla potrzeb kontaktowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych RODO)
Akceptuję Politykę strony.
I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie, ul. Boh. Westerplatte 9, 77-400, Złotów
telefon: 67 263 25 99
e-mail: kontakt@lozlotow.pl
  captcha
  Przeładuj

  powered by fox contact

  Lokalizacja naszej szkoły ...

  Szkoła mieści się w centrum Złotowa, przy jednej z głównych ulic, prowadzących do dworca kolejowego i autobusowego. W sąsiedztwie Liceum znajdują się: pływalnia Laguna, korty tenisowe, lodowisko (w czasie zimy) i sala Z.C.A.S., na której swoje spektakle wystawia szkolny teatr Matysarek. Złotów jest siedzibą gminy oraz miastem powiatowym, położonym w środkowej części Krajny, nad rzeką Głomią, na północnym krańcu województwa wielkopolskiego. 

  O nas ...

  Szkoła ma wieloletnie doświadczenie w kształceniu młodzieży. Nasi absolwenci studiują na znanych uczelniach w kraju i za granicą. Na podstawie wyników badań ankietowych, przeprowadzonych wśród młodzieży i rodziców naszych uczniów, zdecydowana większość uważa, że szkoła jest bezpieczna, a uczniowie są  zadowoleni z podjęcia nauki w naszym Liceum. Misja, wizja i priorytety pracy szkoły. Prezentacja